

| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 35.5 V |
| Number of Channels | 1 |
| Packaging | Reel |
| Working Voltage | 22 V |
| Breakdown Voltage | 24.4 V |
| Polarity | Bidirectional |
| Peak Pulse Power | 1.5 kW |
Stock: 7
Distributors
pcbx
Unit Price$0.27523
Ext.Price$0.27523
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27523 | $0.27523 |
| 10 | $0.26947 | $2.69470 |
| 25 | $0.26794 | $6.69850 |
| 50 | $0.26642 | $13.32100 |
| 100 | $0.26491 | $26.49100 |
